Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Auto srazilo na přechodu školačku

date_range 19.Pro, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Ve středu 18. prosince ráno srazil řidič osobního vozidla na přechodu pro chodce v Horní Lidči patnáctiletou dívku. Ta utrpěla zranění, se kterým byla převezena do zlínské nemocnice.

„Nehoda se stala krátce po sedmé hodině ráno na přechodu pro chodce u autobusové zastávky. Šestatřicetiletý řidič ze Vsetína jel s vozidlem značky Subaru ve směru od Lidečka k Valašským Příkazům," uvedla k nehodě mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

foto PČR Vsetín

Řidič podle dosavadního šetření policistů porušil zákon o provozu na pozemních komunikacích, když před vyznačeným přechodem pro chodce předjížděl před sebou jedoucí linkový autobus, který zpomaloval z důvodu odbočení do zálivu autobusové zastávky.

„Patnáctiletá slečna upadla po střetu na vozovku a způsobila si těžké zranění, se kterým byla převezena do zlínské nemocnice. Požití alkoholu jsme u řidiče, který je podezřelý z trestného činu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti, vyloučili dechovou zkouškou," dodala mluvčí. Dopravní policisté nehodu nadále vyšetřují.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA