Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Autobusovou dopravu nahradí v Mirošově osobní automobil

date_range 02.Čvc, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační obrázek

Ředitelství silnic Zlínského kraje v červenci zahájilo avizovanou opravu komunikace mezi Vlachovou Lhotou a Mirošovem. Práce na výstavbě pilotové stěny a rekonstrukci vozovky je zapotřebí provádět za úplné dopravní uzavírky, a tak došlo k odklonění provozu na objízdnou trasu vedoucí z Valašských Klobouk směrem na Lipinu, Vlachovice, Vlachovu Lhotu a opačně. Pro občany z Mirošova bude po dobu dopravního omezení zajišťována náhradní doprava.

 

„Autobusové spoje mají během uzavírky upravené jízdní řády, které respektují objízdnou trasu. Do místní části Mirošov však už linky zajíždět nebudou, což může pro občany znamenat jisté komplikace. Proto jsme ve spolupráci s městem Valašské Klobouky a osadním výborem v Mirošově připravili náhradní dopravu osobním automobilem,“ sdělil jednatel Valašskoklobouckých služeb Roman Petrůj. Přeprava bude zajišťována podle speciálního jízdního řádu.

 

 

Cestující budou v Mirošově nasedat na autobusové zastávce, ve Valašských Kloboukách pak na stanovišti číslo 5. Telefonické spojení na řidiče v případě dotazů je 774 565 215.

 

Výlukové jízdní řády autobusů jsou tady:

 

  Zlín-Dolní Lhota-Újezd-Drnovice-Vlachovice-Valašské Klobouky

  Luhačovice-Dolní Lhota-Újezd-Drnovice-Valašské Klobouky

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA