Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vůz převážející poštovní holuby sjel za krajnici. Silnice byla neprůjezdná

date_range 21.Čvc, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda se stala v místě, kde probíhá rekonstrukce silnice. Foto: HZS

Nehoda nákladního automobilu s neobvyklým nákladem uzavřela v sobotu v noci silnici mezi Valašskou Polankou a Vizovicemi. Automobil převážející poštovní holuby sjel u obce Bratřejov za krajnici a hrozilo jeho převrácení.

 

„Třiatřicetiletý řidič se pravděpodobně plně nevěnoval řízení, s automobilem najel na nezpevněnou krajnici a havaroval do příkopu,“ uvedl pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů Petr Jaroš. Ke zranění nedošlo, nicméně z vozidla uniklo palivo, které kontaminovalo půdu v okolí havárie. Havarovaný automobil navíc museli vyprošťovat hasiči pomocí speciální techniky.

 

Nehoda u Bratřejova, foto: HZS

 

„Velitel zásahu si na místo povolal speciální vyprošťovací automobil ze stanice Otrokovice pomocí něhož hasiči vytáhli vozidlo zpět na komunikaci. Hasiči dále pomohli se zprovozněním vozidla u kterého došlo k vybití akumulátorů a vozidlo tak mohlo pokračovat dál po vlastní ose,“ upřesnila mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Materiální škoda byla předběžně odhadnuta na 150 tisíc korun. „Komunikace byla opět plně průjezdná krátce před pátou hodinou ranní. Dechová zkouška u řidiče byla negativní,“ dodala mluvčí policistů Petr Jaroš.

 

K podobné nehodě došlo téměř na stejném míste v polovině května (více zde).

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA