Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Automobil se zastavil až o kmeny stromů

date_range 30.Led, 2016 featured_play_list Aktuality

 


V sobotu 30. ledna v 09:33 hodin byla na tísňovou linku krajských hasičů ve Zlíně oznámena dopravní nehoda osobního vozidla, ke které došlo na komunikaci mezi obcemi Vlachova Lhota a Mirošov. Na místo události byla vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Klobouky.

„Osobní vozidlo vyjelo z komunikace a sjelo z asi šestimetrového srázu, kde se zastavilo o kmeny stromů. Ve vozidle cestovaly tři osoby. Dva muži a žena," popsal tiskový mluvčí hasičů Libor Netopil.

  Automobil se zastavil až o kmeny stromů                foto: HZS            další foto (3)

Hasiči zajistili vozidlo proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. „V průběhu zásahu si žena začala ztěžovat na menší bolest hlavy. Velitel zásahu proto nechal na místo povolat posádku zdravotnické záchranné služby," doplnil tiskový mluvčí.

Vzhledem k tomu, že nehrozilo žádné nebezpečí a vozidlo neblokovalo provoz na komunikaci, ukončila jednotka profesionálních hasičů z Valašských Klobouk svůj zásah.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi