Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Automobil zůstal po havárii na střeše. Cestovali v něm tři lidé

date_range 16.Bře, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up V automobilu cestovaly tři osoby. Foto: HZS

Na silnici I. třídy mezi Vsetínem a Vizovicemi došlo ve středu 15. března odpoledne k havárii osobního vozidla, v němž cestovaly tři osoby. Auto zůstalo po havárii na střeše mimo vozovku. Všechny tři osoby skončily se zraněním v péči záchranářů. Vozovka byla po dobu zásahu složek IZS uzavřená.

 

Nehoda se stala u obce Liptál, v 15:40 hodin k ní vyjížděli profesionální hasiči ze stanice Vsetín. „Jak bylo potvrzeno, došlo zde k havárii jednoho osobního automobilu, který skončil na střeše mimo komunikaci. Řidič i oba spolujezdci byli zraněni, ale nebylo nutné je z vraku vozu vyprošťovat. Hasiči zabezpečili místo nehody a provedli ošetření zraněných. Po příjezdu zdravotnické záchranné služby byli všichni odvezeni k dalšímu ošetření do nemocnice,“ popsal mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

 

Dopravní nehoda u Liptálu. Foto: HZS

 

Jakmile policie ukončila dokumentaci nehody, hasiči na místo povolali vyprošťovací automobil ze stanice Zlín a vrak byl ustaven na kola vedle vozovky, aby byl vyloučen únik provozních kapalin. Během činnosti záchranných slože byl provoz uzavřen a později řízen kyvadlově.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA