Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Baby club Plaváček zve na Jarní plavání

date_range 27.Bře, 2015 featured_play_list Aktuality

 

28.3.2015 začíná jarní KURZ PLAVÁNÍ DĚTÍ od 6 měsíců do 12 let pod vedením Baby Clubu Plaváček, který plave už 20 let na bazénech po celé České republice a již druhým rokem nově také na bazénu při základní škole v Brumově-Bylnici.

Lekce probíhají ve vyhřáté vodě na 30 ⁰C a děti jsou rozděleny do skupinek podle věku a pokročilosti. Za podpory rodičů se učí ve vodě orientovat, aktivně se pohybovat a základním plaveckým technikám.

Obsahem kurzu je 10 lekcí, které budou probíhat v pondělí v 16‒17 hodin a v sobotu v 9‒11 hodin, doba pobytu ve vodě je 30 minut. Cena kurzu činí 2000 Kč na dítě, pro dalšího sourozence 1200 Kč. V ceně je zahrnutá také sauna, která je velmi vhodná na posilování imunity, a babymasáže vedené instruktorkou. Zameškané a předem omluvené lekce je možné nahradit.

Babyclub Plaváček vítá ve vodě s dítětem oba rodiče, prarodiče či jiné rodinné příslušníky a nabídka formy rodinného plavání je jednou z jeho předností. Kurzu se však může zúčastnit i dítě a pouze jeden rodič (prarodič či jiný dospělý). Společné chvíle strávené ve vodě a pod vodou jsou nezapomenutelným zážitkem, který zůstane v srdcích dětí i rodičů po celý život. Voda nás učí vzájemnému respektu, pochopení a spolupráci.

Během kurzu fotíme a na jeho konci máte k dispozici nadvodní i podvodní fotky.

 foto Baby club Plaváček

První hodina slouží jako zkušební, zaplavete si a poté se rozhodnete, zda chcete pokračovat či nikoli (cena jedné lekce je 250 Kč).

Mimo kurzů Plavání dětí nabízíme také PLAVÁNÍ PRO TĚHOTNÉ ŽENY v pondělí od 17 hodin. Jedná se o relaxační plavání a potápěcí techniky, které učí pracovat s dechem (tolik potřebné při porodu!) a zvětšovat kapacitu plic. Voda Vám umožní napojit se na miminko, zklidnit se a připravit na porod. Cena jedné lekce činí 120 Kč.

Další službou Plaváčku je PLAVÁNÍ DOMA V RODINÁCH od narození do 6 měsíců miminka. Plavačka přijde k Vám domů, natrénuje s Vámi úchopy ve vaně a rozplavání děťátka. Většinou stačí dvě návštěvy plavačky a poté si plavete se svým miminkem již sami. Součástí návštěvy je také ukázka babymasáže, která je výborná na navázání vašeho vzájemného vztahu a mimo jiné i na problémy s kolikou. Pokud budete mít zájem, poradíme Vám také s psychomotorickým vývojem děťátka a s jeho nošením v babyvaku nebo šátku.

Na všechny zmíněné aktivity je potřeba se co nejdříve přihlásit na emailové adrese brumov@plavacek-deti.cz.  Více informací naleznete na stránce www.plavacek-deti.cz, případné dotazy vám rády zodpovíme na čísle 603 187 693.

Moc se těšíme na společné chvíle strávené ve vodě s Vašimi dětmi i s Vámi. 

Tým plavaček Baby Clubu Plaváček Brumov-Bylnice

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA