Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Běh olympijského dne se vydařil

date_range 01.Čvc, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Bronzový závod Běhu olympijského dne proběhl ve středu 24. 6. v areálu TJ Spartak Valašské Klobouky. Za příjemného letního počasí se postavilo na startovní čáru čtyř běžeckých závodů téměř 250 závodníků. Největší radost měli organizátoři z velkého zastoupení dětských kategorií běhů na 400 m a 1000 m.

Vyvrcholením běžeckého mítinku byly běhy juniorů na 3000 m a dospělých na 5000 m, které vedly z velké části nově zbudovanou cyklostezkou.Díky skvělé podpoře hlavního sponzora, byl každý registrovaný závodník odměněn originálním tričkem a drobnými suvenýry. Hlavním cílem olympijského běhu je podpora olympijské myšlenky a Olympijské nadace, která zaštiťuje sociálně znevýhodněné mladé sportovce. V tomto ohledu přispěli běžci ve Valašských Klobukách na startovném částkou převyšující pět tisíc korun.

Všichni závodníci dostali originální trička             Foto Jiří Dohnal

„Věříme, že se podobná sportovní událost stane nedílnou součástí kalendáře akcí ve Valašských Kloboukách. Chtěl bych také poděkovat místním sponzorům, bez kterých by Běh olympijského dne ve Valašských Kloboukách nebyl tak zdařilý," uvedl za organizátory Mgr. Jiří Dohnal.

Poděkování si dále zaslouží paní Ludmila Šulcová, která bděla nad zdravotní stránkou všech běžců a taneční skupina WAVES Brumov, která svým vystoupením zpestřila zdařilé odpoledne.

 FOTOGALERIE Jiří Dohnal  

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA