Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Během parkování uslyšel ránu a následně začalo hořet

date_range 01.Čvc, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Požár automobilu ve Vizovicích. Foto: HZS

Ve středu 30. července byli přivoláni hasiči k požáru automobilu s kombinovaným pohonem LPG a benzín na ulici Poštovní ve Vizovicích. Řidič Škody Octavie během parkování uslyšel ránu a následně se začalo z motorového prostoru kouřit.

 

Požární poplach byl v 19:20 vyhlášen jednotce profesionálních hasičů ze stanice Zlín a jednotce dobrovolných hasičů města Vizovice. „U požáru byla jako první místní dobrovolná jednotka, která zahájila hasební práce. Byl odpojen přívod plynu z nádrže LPG. Ještě před naším příjezdem byl automobil odtlačen stranou od ostatních zaparkovaných vozidel. Díky nefunkčnímu hasicímu přístroji nebyly občany zahájeny hasební práce,“ popsal mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

Příčina požáru je podle vyšetřovatele hasičů technická závada na palivovém systému. Požár způsobil škodu 25 tisíc korun. Díky včasné pomoci občanů a ohlášení požáru nedošlo k větším škodám.

Hasiči odpojili přívod plynu z nádrže LPG. Foto: HZS

Požár automobilu ve Vizovicích. Foto: HZS

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA