Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Stavba cyklostezky uzavře v Kloboukách lávku pro pěší

date_range 01.Dub, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Lidé, kteří při cestě na valašskokloboucké vlakové nádraží a fotbalový stadion využívají spojovacího chodníku mezi sídlištěm Palackého a ulicí Nádražní, budou muset během dubna zvolit jinou cestu. Z důvodu výstavby cyklostezky dojde k uzavření tamní lávky přes potok, a tak bude trasa pro pěší neprůchodná. Uzavírka lávky potrvá od 4. do 29. dubna a v průběhu tohoto období dojde k její stavební úpravě.

 

„Začátkem března jsme po zimní přestávce znovu navázali na výstavbu cyklostezky ze sídliště Palackého k ekoparku na Trhovisku. Na dokončené podkladní vrstvy se v této fázi bude pokládat finální asfaltový povrch a dojde i k úpravě nájezdů. V plánu je také rozšíření lávky, tak aby vyhovovala parametrům cyklostezky a poskytovala bezpečný prostor pro všechny uživatele. Proto prosíme veřejnost, aby v době výluky počítala s nutností volby náhradní pěší trasy, ideálně ulicemi Koželužská a Nádražní,“ uvedl Radek Bařinka, vedoucí odboru investic a strategického rozvoje. „Všem uživatelům děkujeme za pochopení tohoto dočasného omezení a věříme, že po znovuotevření ocení komfortnější podmínky, které lávka nabídne,“ dodal.

 

Lávka přes potok bude během výstavby cyklostezky uzavřená

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA