Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ben Cristovao vystoupí pro GJP ve Slavičíně

date_range 26.Čvn, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Studenti Gymnázia Jana Pivečky ve Slavičíně zvítězili v celorepublikové soutěži, která byla vyhlášena společností Chupa Chups. Jejím cílem bylo vytvořit plakáty s hudební tématikou z produktů Chupa Chups – tedy z obalů od lízátek, žvýkaček a dalších laskominek. (více o úspěchu studentů zde)

Soutěžní porota složená ze zástupců pořadatele, organizátora a týmu Bena Cristovao vybírala z několika stovek přihlášených plakátů, nejvíce ji oslovil plakát sekundy GJP ve Slavičíně. Ti díky vítězství získali 80.000 na vybavení školní tělocvičny, 40.000 na pokrytí nákladů třídního výletu a především pak koncertní vystoupení Bena Cristovao, které proběhne na Letní scéně ve Slavičíně již v pondělí 29. června.

Ben Cristovao (foto archiv zpěváka)

Dalším zajímavým bodem programu bude v tento den také exhibiční vystoupení profesionálního BMX sportovce Dominika Nekolného, který zde povede také svoji protidrogovou přednášku.

Kateřina Nováková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA