Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Benefice pro Karolínku

date_range 25.Srp, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Občanského sdružení Lačnovjané pro lepší Lačnov (OS) organizuje poslední srpnovou sobotu benefiční koncert s názvem Pomoc pro Karolínku – Vaše malá pomoc, její velká radost.

Účelem této akce je zajištění finančního příspěvku umožňujícího pořízení elektrického vozíku pro 13-letou slečnu Karolínku.

Benefiční akce v podobě benefičního koncertu se bude konat v sobotu 30. 8. 2014 v kulturně přírodním areálu u Čertových skal v obci Lidečko. Účast potvrdilo doposud 10 hudebních těles různých žánrových zaměření a benefiční akce by se měli také zúčastnit sportovci z významných regionálních hokejových a fotbalových klubů.

Celá akce je podporovaná mediálními partnery mimo jiné TV Nova, TV Beskyd, Rádio Zlín a Týdeník Jalovec. Plakát s programem benefiční akce

-red-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA