Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Beseda s bývalým velvyslancem Vatikánu

date_range 14.Dub, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Diskutovat o zákulisí diplomacie a podělit se o zážitky z osobních setkání s papežem Janem Pavlem II. přijede do Valašských Klobouk Pavel Jajtner, bývalý velvyslanec České republiky u Svatého stolce. Městské muzeum bude jeho besedu hostit 16. dubna v 16:30 hodin. Setkání s veřejností bude připraveno formou diskuse a vyprávění s promítáním doprovodných fotografií. Velvyslanec zavzpomíná na události ze své kariéry diplomata a představí svou knihu Zajisté, Excelence!, která je souborem poučných i zábavných příběhů z diplomatických salónů.  
 

Foto

Pavel Jajtner coby velvyslanec   foto archiv Vatikánského rozhlasu

 
Pavel Jajtner byl prvním českým velvyslancem ve Vídni, později vykonával diplomatickou misi v Maroku. V roce 2003 předal papeži Janu Pavlu II. své pověřovací listiny a začal pracovat jako velvyslanec České republiky u Svatého stolce ve Vatikánu. O zážitcích a zkušenostech z těchto služeb napsal knihu, kterou při besedě v muzeu návštěvníkům představí. Konat se bude také autogramiáda.

Pavel Jajtner přijíždí na pozvání Moravskoslezské křesťanské akademie a Městského muzea ve Valašských Kloboukách.

 
Lenka Zvonková
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA