Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Beskydy: S piknikovým batohem a mapou

date_range 31.Srp, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Turistický resort Valachy ve Velkých Karlovicích připravil novinku pro návštěvníky Beskyd, kteří si chtějí vychutnat krásy babího léta vycházkou do přírody spojenou s piknikem. Služby rozšířil o nabídku piknikových košů a připravil vlastní Piknikovou mapu s tipy na nejvhodnější místa, kde si vychutnat hodování v přírodě s výhledem do krajiny.

„Malebná příroda Beskyd je jako stvořená k pěším výletům, na řadě míst nabízí úchvatné vyhlídky a romantická panoramata. Z množství tras v okolí Velkých Karlovic jsme vybrali ty, které jsou délkou, převýšením či vybaveností podél trasy vhodné pro spojení vycházky s piknikem. Mapa poradí i vhodnou trasu pro rodiče s kočárkem nebo vozíčkáře. Jsou v ní vyznačena doporučená místa s hezkým výhledem, ohniště i body, kde jsou k dispozici posezení či pitná voda," uvedla Zuzana Vašutová, vedoucí Spa hotelu Lanterna, který v resortu Valachy službu piknikových košů zajišťuje.

Zájemci si mohou v Lanterně nechat nabalit piknikový koš podle svých chutí. V základní nabídce jsou například grilované kuřecí paličky marinované v chilli a medu, domácí pečivo, špenátový koláč, sendviče se šunkou a sýrem, bageta s filírovanou vepřovou panenkou a pikantními lístky salátu, jablkový závin či variace francouzských sýrů, vše doplněno čerstvou zeleninou, ovocem, koláčky či vínem. „Piknikový koš má v našich horských podmínkách podobu spíše připomínající batoh – lze ho nasadit na záda a snadno přenášet. Vedle piknikové mapy do něj přibalíme i deku," dodala Zuzana Vašutová.

Cena piknikového koše závisí na množství jídla, které si zájemci nechají nabalit s sebou. „Příjemnou tečkou za piknikem v přírodě pro rodiny s dětmi se může stát návštěva lanového parku u dalšího hotelu našeho resortu Valachy – u Horalu. V případě zájmu rodinnou vstupenku přibalíme k piknikovému koši za příplatek 100 Kč, což je pětina běžné ceny," dodala Zuzana Vašutová.

 
Martina Žáčková
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA