Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Běžkaři pozor! Noční stopa Valachy už tuto sobotu

date_range 30.Led, 2023 featured_play_list Sport

Běžkaři všeho věku, pozor! Už v sobotu 4. února si opět můžete užít jedinečnou atmosféru běžkařského závodu Noční stopa Valachy u hotelu Galik ve Velkých Karlovicích. Přijeďte si to užít klidně s celou rodinou – závodit mohou díky různě dlouhým trasám dospělí i děti! Při registraci do 1. února platí výhodnější startovné.

 

Registrovat se můžete jednoduše on-line na webu DATART Valachy tour .

 

„Počasí nám přeje, už se moc těšíme na atmosféru této oblíbené akce, kterou si opět mohou užít i malí sportovci. Ještě před setměním, v 16 hodin, začnou závody dětí. Ty nejmenší do 6 let soutěží v běhu, starší pak intervalově na běžkách na trasách od 700 metrů do 2,7 km. V 18 hodin odstartuje závod dospělých, kteří se na trať vydají taktéž intervalově, v rozestupech 10 vteřin. Vybírat mohou ze dvou tras: jeden okruh dlouhý 7,5 km, nebo dva okruhy v celkové délce 15 km. Podmínkou účasti je čelovka,“ popsal hlavní organizátor DATART Valachy tour Bohuslav Komín.

 

 

Pro každého účastníka je v cíli připraveno teplé jídlo a pití, dospělí dostanou originální pamětní medaili, děti se tradičně mohou těšit na medaili perníkovou.

 

Co ještě bude pro účastníky připraveno:

  • servis lyží Hyra Sport a půjčovna běžek Yoko u hotelu Galik
  • zóna se stánky se zimním oblečením a vybavením partnerů DATART Valachy tour
  • občerstvení a možnost převlečení v hotelu Galik
  • laser show
  • on-line přenos na internetu a velkoplošné obrazovce na místě
  • doprovodný program: testování skialpů a závod na svahu Razula

 

Nezapomeňte si přibalit plavky! Cestou z Noční stopy se můžete zastavit v blízkém relaxačním centru Wellness Horal a prohřát se v jeho termálních bazénech.

 

Noční stopa Valachy je první letošní akcí seriálu DATART Valachy tour, který zahrnuje čtyři závody v různých disciplínách a různých ročních obdobích v Resortu Valachy Velké Karlovice a na dalších místech na Valašsku.

 

Do letošního 11. ročníku vstupuje Valachy tour s novinkami. Ta největší se týká Valachy mana, který se letos stal závodem Mistrovství ČR v terénním triatlonu, přesouvá se ze srpna do června a stěhuje se k přehradě Bystřička.

 

Jistě užitečnou novinkou je mimo jiné automatické storno a úrazové pojištění ve spolupráci s pojišťovnou Kooperativa pro každého dospělého závodníka.

 

Do Valachy mana i dalších závodů je možné se přihlásit už nyní na www.valachytour.cz.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA