Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Bílé Karpaty v okolí Valašských Klobouk se budou uklízet ve čtvrtek. Přidáte se?

date_range 09.Dub, 2019 featured_play_list Aktuality

Slunečné počasí láká k procházkám, vyběhnutím nebo projížďkám v probouzející se přírodě. Aby nám bylo při pobytu venku příjemně, pojďme nejprve pomoct krajině s očistou od nepořádku. Kdo by rád přispěl k úklidu v okolí Valašských Klobouk, může se ve čtvrtek 11. dubna zapojit do akce Ukliďme Bílé Karpaty. Sraz dobrovolníků bude ve 13 hodin u kotelny na Luční a čistit se bude nedaleký remízek.

 

„Společná úklidová akce u nás probíhá každoročně právě v jarním období, kdy se po zimě ukazují nejen odhozené odpadky, ale třeba také černé skládky. Loni se účastníci zaměřili na koryto Klobučky, letos se vydáme společnými silami vyčistit remízek nad ulicí Luční. Uvítáme každý pár pomocných rukou,“ oslovil veřejnost místostarosta Karel Ptáček.

 

Dobrovolníci by se měli vybavit pevnou obuví a pracovními rukavicemi. Pytle na odpad budou rozdány na místě. „Po skončení úklidu si odpočineme a občerstvíme se u táboráku, špekáčky k opékání pro všechny účastníky zajistíme,“ dodal místostarosta.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi