Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Bio bylinná farma z Vlachovic představila novinku ve světě kávy

date_range 07.Srp, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Bylinné kávy Květomluva

Květomluva je rodinná bylinná farma rodiny Fryzelků z Vlachovic. Byliny v ekologicky certifikovaném systému pěstují na ploše cca 1 ha a najdete zde více než 50 druhů nejen bylin, ale i jedlých květů, které rozvážejí do kvalitních restaurací.

 

Zaměřují se na nejvyšší kvalitu bylin a ruční způsoby pěstování a zpracování. Byliny tradičně suší v historické roubené valašské sušírně, která je přes 120 let stará.

 

Hned vedle bylinných polí mají vlastní provozovnu, kde výhradně ze svých bylin, vyrábějí originální výrobky z vlastními recepturami a technologií. Zaměřují se na bylinné koupele do lázní, chuťovkové bylinné čaje (v tomto roce získali ocenění PERLA ZLÍNSKA 2020) nebo bylinné elixíry zrající v dřevěných kádích.

 

Novinka: Bylinné kávy Květomluva

 

Jejich čerstvou novinkou jsou Bylinné kávy KVĚTOMLUVA. Naprostá novinka ve světě kávy, která vznikala po dobu 7 měsíců ve spolupráci degustátora kávy a známých šéfkuchařů. Můžete je vyzkoušet a nechat se unést čistě přírodními chutěmi výjimečně sladké, honduraské bio certifikované kávy farmářky Norma Fiallos v kombinaci s voňavými, zdravými BIO bylinkami z kopcovitého Valašska. Ochutnat můžete první tři varianty BIO Bylinných káv.

 

Výrobky si můžete zakoupit přímo ve Vlachovicích, k dostání jsou mimo jiné i v Infocentru Valašské Klobouky. Navštívit KVĚTOMLUVU můžete třeba v sobotu 5. září při akci Dne otevřených sušíren ve Vlachovicích.

 

Na konci jara Květomluva natočila videosnímek, kde můžete vidět jak a kde výrobky Květomluvy vznikají.

 

 

Ochutnejte chuť bylinné kávy.

 

OMAMNÉ LÉTO s opojnými vůněmi a přirozenou sladkostí letních bylin a květů, která vás přenese do svěžího letního dne.

 

SLADKÉ POHLAZENÍ Káva která vás přenese do exotických krajů. Vynikající bylinná káva s kokosem a mandlemi, která se rozplývá na jazyku jako máslo. Jemnou chuť oživuje agastache anýzová, měsíček a hřebíček.

 

OSVĚŽÍ TĚ! Nechte se překvapit svěží letní chutí bylinkové kávy. Kombinace máty, citronové trávy a meduňky vás příjemně ochladí. Obzvlášť pokud kávu necháte vychladit nebo přidáte led. Skvělá je ale i nezchlazená po celý rok.

 

Více na www.kvetybyliny.cz

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi