Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Blíží se cyklistický závod Vařákovy paseky

date_range 01.Čvn, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Po loňském velmi úspěšném ročníku cyklistického závodu Vařákovy paseky se i letos blíží jeho další kolo. Jako vždy budou moci mezi sebou poměřit síly ženy, muži a děti, a to v několika kategoriích.

Třináctý ročník závodu startuje v sobotu 13. června v deset hodin dopoledne. Pro potencionální závodníky se nic nemění, zůstává stejná trasa i místo, odkud cyklisté vyjedou. Muži jedou trasu dlouhou devětatřicet kilometrů, na ženy čeká kratší závod v délce jednadvaceti kilometrů.

Účastníci závodu Vařákovy paseky z minulého roku              foto obec Horní Lideč

Prezentace účastníků soutěže začíná ráno hodinu a půl před závodem ve sportovním areálu. Přihlášku na závod lze získat na webových stránkách obce Horní Lideč. Tu pak stačí jen vyplnit a přinést v den závodu na prezenční místo. Vařákovy paseky startují pro kategorii mužů a žen v deset hodin dopoledne. Dětský závod začíná o patnáct minut později.

Letošní červnový závod se opět jede v rámci série Valašskokarpatská cyklotour. Ta začala v květnu ve Slavičíně a Brumově-Bylnici. Pokračuje Horní Lidčí, okruhem v Luhačovicích, v srpnu soutěží ve Valašských Kloboukách a na konci září duatlonkem ve Valašské Polance. Na začátku října během závodu na Ploštině se mohou sportovci těšit na vyhlášení nejlepších cyklistů Valašskokarpatské cyklotour.

Plakát závodu ZDE

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA