Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

KOMENTÁŘ: COVIDProtektorat Böhmen und Mähren

date_range 14.Led, 2021 featured_play_list Komentář
arrow_drop_up Ilustrační obrázek

Mohu vás svými články vykolejit,  připravit o sny a to zcela bez náhrady. Netvrdím, že jsem chytřejší, než kdokoli z vás a nikoho nenutím to, co napíšu, číst.

 

Rakousko-Uhersko bylo žalářem třinácti národů. Česká republika se stala žalářem národa vlastního.

 

Bojíte se infekce? I hloupost je infekční.  Prezentované téma COVID je dokonale upravený Josef Goebbels, opravdový mistr propagandy. Každý den jest rekord překonán. Tu v počtu nakažených, mrtvých, hospitalizovaných…. a občané země nabodnutí na kapačky médií blbnou a chřadnou jejich jedem. I zdravým už zalézá pod kůži. Absolutně zdegenerovaná mediální i politická scéna mající z dekadence, anomálií, úchylek a strašení  nekonečný orgasmus. Scéna, která nikdy nenabídla zacílenou ochranu zranitelné menšiny, férovou a otevřenou diskuzi názorů. Ti s námitkami zůstali obklopeni kordonem mlčení. Jakákoli racionalita lidského chování je potlačena čekáním na povel těch shora. Dokonale jsme podlehli protektorátní atmosféře a poslušně se stavíme do front všude a na všechno. Čekatelé na kolektivní idiotství. VZDEJ SE: osobních údajů, občanských svobod, vlády nad vlastním životem, práce i obživy. Vzdej se nám a my se o tebe postaráme. Třeba na lince 1221.

 

Strach nejde jen z covidu, ale i z bojovníků s covidem.  Ano, z těch znovu probuzených členů pomocné stráže, uličních důvěrníků, udavačů  a estébáčků, kteří ze svých zasmrádlých bytů prosycených strachem znovu vycítili možnost řídit někomu život. Blažená nirvána absolutní tuposti, nad kterou vlaje prezidentská standarta s poupraveným nápisem ROUŠKA VÍTĚZÍ.

 

Království České jsou dnes jedny obrovské Bohnice.

 

Dětem poskytujeme dobrodiní analfabetismu, zbytek pak dorazí školní inkluze.  A pak bude mládež jejich a bude jiná…zatraceně jiná… za to vám ručím.

 

Konečnou svobodu nám všem prý přinesou proočkovaní Plastic people of the Universe (a nebudou to ti od Mejly Hlavsy).

 

Nikdo nebude diskriminován, jen očkovaní budou mít výhody navíc. Zdá se mně to, nebo je tu řečeno jinými slovy totéž svinstvo…zvrácená a zároveň geniální příprava pro zavedení jakéhosi sociálního kreditu vašich životů – Common Pass.

 

Žlutá hvězda? Ne, není to pohrdání holokaustem, ale připomínka. Připomínka jeho začátku. Poukazování, potom třídění  následované  dělením a zákazy.

 

Vakcínou ke svobodě… Vakzin macht frei …co mně to sakra připomíná…Náhoda?

 

A zatímco se nad hospodami a drobnými živnostníky stahují temná mračna, nashromáždilo se tu na stopadesát odstínů postsocialistické šedi kunderovského ražení, maskovaných tragédií COVID.

 

A možná to Vašek Fojtů tušil a Klobůčky, i když to ještě neví,  teď mají svého Palacha.

 

Kdysi dávno…

 

Už brzy…

 

Líbí se vám názory v tomto článku?

 

Darek Slavík

darek.slavik@seznam.cz

 

Sdílejte to s přáteli

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA