Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Bolí Vás záda a chcete si vyčistit hlavu?

date_range 30.Led, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Nechte se hýčkat teplými bylinnými oleji na vyhřátém lehátku a přitom uděláte i něco pro své zdraví. Ajurvéda se využívá již 5000 let. Odstraňuje příčiny jemnou metodou. Ajurvédská masáž je jemná hladivá olejová. Tajné indické tahy zprůchodní marmy. Díky nim Vám jde do těla více energie, nastartuje se detoxikace i odkyselení těla .

Ajurvédské masáže a ajurvédská kosmetika může nahradit i pobyt v lázních

„Mně samotné ajurvéda vyléčila to co farmaka 20 let jen potlačovaly. Má dcera je již bez ekzému a můj nejmladší syn má čistou zdravotní kartu u lékařky. Proto se Ajurvédě věnuji. Má hluboké účinky na buněčné úrovni. Omlazení je příjemný vedlejší efekt. Je zbytečné o tom psát je lepší to zažít," říká ajurvédská terapeutka Lenka Ondruchová.

V dnešní uspěchané době se k ajurvédě vracíme protože funguje.

Ajurvédské masáže ve Valašských Kloboukách

Ajurvéda podporuje posílení imunity. Dojde k uvolnění fyzického těla a zdravé tělo je předpokladem zdravé mysli a ducha. Vhodná pro Vás kteří si chcete udržet rovnováhu v životě mezi prací a relaxem či pro Vaše blízké jako dárek.

 Objednávky ve Valašských Kloboukách:

Lenka Ondruchová

ajurvédská terapeutka

tel. + 420 777 319 447

lenka.ondruchova@centrum.cz

salon-lotos.webnode.cz  

Facebook Salon Lotos

Doklad pro zdravotní pojišťovnu či faktura pro zaměstnavatele je samozřejmostí.

-PR-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA