Brumov v Novém Jičíně vstal z mrtvých

date_range 27.Srp, 2013 featured_play_list Aktuality

Husarský kousek se podařil brumovským fotbalistům ve třetím kole divizní skupiny E, když na hřišti Nového Jičína prohrávali po dvaceti minutách po individuálních chybách již 3:0, ale nezměrnou bojovností dokázali špatně rozehrané utkání ještě zremizovat a ve druhém poločasu byli dokonce lepším týmem. Článek z utkání a také fotogalerii v Novojičínském deníku najdete zde

Fotbalisté Brumova se tak již mohou v klidu připravit na středeční zápas v Poháru České pošty proti druholigové Karviné. Toto utkání se hraje na brumovském hřišti 28. 8. 2013 od 17,00 hod. V případě výhry domácího týmu přijede v dalším kole do Brumova ligové mužstvo Bohemians Praha 1905.

FK NOVÝ JIČÍN – FC ELSEREMO BRUMOV 3:3 (3:1)

Branky: 15. Repa, 16. Hanzelka, 23. Rybařík – 30. Smolka , 60. Chovanec, 88. Šebek. ŽK: Molnár, Plešek, Hejdůšek, Nippert – Školník. Rozhodčí: Páral – Galásek, Šištík.

Nový Jičín: Šrom – Hejdůšek, O. Malina (53. Nippert), Bajer, Plešek (85. Lokša)- Hanzelka (74. Polášek), D. Molnár, Rybařík, Moravčík – Repa, Smolarčík. Trenér: Pavel Pumprla.

Brumov: Urbánek – Strnad, Dekleva, Lukšík (25. Trochta), Macků – Řehák (57. Chovanec), Šebek, Školník, Horáček (91. Janáč) – Straka, Smolka. Trenér: Miroslav Mičega.