Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Brumovem projížděl zfetovaný mladík

date_range 24.Úno, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Jeden muž pod vlivem alkoholu, druhý drog. Oba tento týden ve středu 22.února sedli za volant. „Šestadvacetiletý muž projížděl Brumovem-Bylnicí, když ho zastavila naše hlídka. Řidič se choval podivně, nicméně jeho dechová zkouška byla negativní. Proto policisté přistoupili k detekci na drogy," informovala mluvčí zlínských policistů Jana Bartíková.

Tento test byl pozitivní na canabis. Policisté navíc řidiči nemohli ani zadržet řidičský průkaz, protože u sebe žádný neměl. „Lékařskému vyšetření se odmítl podrobit. Zatím je podezřelý z přestupku," sdělila Bartíková.

Čtyřiatřicetiletý řidič ze Zlínska je zase podezřelý z trestného činu. Slušovicemi projížděl ve značně podnapilém stavu. Nadýchal 2,17 promile. „Trval na tom, že vypil pouze jedno pivo. Tento muž se nechal lékařem vyšetřit a policisté zadrželi jeho řidičský průkaz, o čemž jsme informovali Městský úřad ve Vizovicích," doplnila Jana Bartíková. Tomuto řidiči při nejhorším hrozí až jednoleté vězení.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA