Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Brumovjané se podívají na fotbalové Euro

date_range 28.Dub, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Trojice brumovských fotbalistů – Ondra Školník, Patrik Naňák a Přemysl Beňo, spolu s ostatními hráči českého výběru, vybojovala ve středu postup na fotbalové ME neprofesionálních hráčů, které se odehraje už v červnu v portugalském městě Braga. V úvodním duelu Češi jen remizovali v Morkovicích s Maďary, když doplatili na střeleckou nemohoucnost. Druhý zápas ve Spytihněvi s Chorvaty byl už o něčem jiném, když výběr našeho regionu pokořil celkem čtyřikrát chorvatského brankáře. V posledním utkání 6. kvalifikační skupiny Region´s Cupu zdolal výběr Zlínského kraje Litevce 1:0 a dostal se na postupové 1. místo.

„V týmu se vytvořila skvělá parta, která táhla za jeden provaz. V posledním zápase s Litvou jsme měli i kousek potřebného sportovního štěstí a teď se už všichni těšíme do Portugalska. Tady bychom chtěli navázat na svá dosavadní vystoupení," okometoval dosavadní průběh manager českého týmu Bronislav Muster. „Celý turnaj na území Zlínského kraje byl zajištěn UEFA na vysoké úrovni, což byla také pro nás všechny další fotbalová zkušenost," dodal.

 
Závěrečná tabulka :

1. Česko 3 2 1 0 5:1 7
2. Maďarsko 3 1 2 0 6:3 5
3. Litva 3 1 1 10 6:4 4
4. Chorvatsko 3 0 0 3 1:10 0

Finálový turnaj Region´s Cupu, který je vlastně mistrovstvím Evropy amatérů, se uskuteční v Portugalsku, konkrétně ve městě Braga a v okolních městech Fao, Vila Verde a Barcelos. Na turnaj postoupilo osm nejlepších týmů z 38 zemí, které byly na startu.

Los skupin závěrečného turnaje bude znám 11. Května. V osudí jsou kromě výběru Zlínského kraje také Württenberg (Německo), Leinster and Munster (Irsko), Ankara (Turecko), Jižní region Ruska (Rusko), Jednyst Plyskyj (Ukrajina), Braga (Portugalsko) a Bělehrad (Srbsko), který měl ve skupině úplně stejnou bilanci jako zástupce Bulharska a o postupu Srbů rozhodl los! Ve skupinách se bude hrát 21., 23. a 26. června, vítězové skupin sehrají finále 28. června.

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA