Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Brumovský Charity Jam letos podpoří 6 osob s handicapem

date_range 04.Čvc, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Charity Jam

V pátek a v sobotu (5. a 6. června) se již podesáté v areálu bývalého koupaliště v Brumově-Bylnici (pod rybníky) uskuteční charitativní freestyle BMX závod Charity Jam, který se koná na podporu několika konkrétních osob s handicapem. Každý ročník Charity Jamu se nese v duchu pozitivní nálady, snahy pomoci a sounáležitosti s lidmi, kteří to v životě nemají zrovna jednoduché. Akce se pravidelně účastní ti nejlepší BMX jezdci z nejrůznějších koutů světa, a jedná se tak o největší BMX závod konaný na území České republiky.

 

Letos se Charity Jam uskuteční premiérově dokonce ve dvou dnech. Pořadatelé vás zvou na okamžiky plné adrenalinu a nevšedních zážitků. Přijďte okusit nezapomenutelnou atmosféru, která pokaždé žene závodníky k dechberoucím výkonům. Připojte se k ostatním lidem s dobrým srdcem a podpořte správnou věc. Veškerý výtěžek se podporovaným předává přímo na místě a věřte, že když na 3 000 diváků a 50 jezdců vidí jejich radost, je to opravdu velmi emotivní zážitek. Výtěžek z letošního ročníku poputuje na podporu následujících osob s handicapem:

 

 

Michálek Kirschner (11 let) z Ústí nad Labem

Míša se potýká s epilepsií, postižením všech končetin, CVI zrakovou vadou a dětskou mozkovou obrnou. Výtěžek z akce usnadní financování kompenzačních pomůcek a nákladných terapií, které nehradí zdravotní pojišťovna.

 

Julinka Kočicová (5 let) z Brodku u Prostějova

Julinka trpí vzácným Angelmanovým syndromem, projevujícím se těžkým mentálním postižením, absencí řeči, motorickými problémy, bezdůvodnými záchvaty smíchu, epilepsií, poruchou spánku a termoregulace. Výtěžek pomůže pokrýt náklady na terapie, které nehradí zdravotní pojišťovna.

 

Sestry Zajícovy (35 a 22 let) z Brna

Dvě mladé ženy s nelehkým osudem. Andrea (35) trpí kombinovaným handicapem, a přesto se stará o mladší sestru Janu (22), která bojuje s hlubokým mentálním postižením a častými epileptickými záchvaty. Výtěžek jim pomůže uhradit náklady spojené s rehabilitačním pobytem v centru Rehafit v Praze, které nehradí zdravotní pojišťovna.

 

Anetka Kolínková (14 let) ze Zlína

Anetka se potýká se spinální svalovou atrofií (SMA). V důsledku této nemoci se nedokáže pohybovat, neovládá svaly jazyka ani hlasivek a s dýcháním jí pomáhají přístroje. Výtěžek ze sbírky bude použit na koupi zařízení Tobii (není hrazeno zdravotní pojišťovnou), které Anetce umožní ovládat počítač očima.

 

Leontýnka Rampírová (7 let) z Luk nad Jihlavou

U Leontýnky se potvrdila vzácná genetická vada – Pitt-Hopkins syndrom, bojuje s těžkou psychomotorickou retardací, epilepsií, centrálním hypotonickým syndromem a s těžkou retardací řečového vývoje. Výtěžek z akce pomůže pokrýt náklady na pořízení schodišťové sedačky, kterou nehradí zdravotní pojišťovna.

 

Minulý ročník Charity Jamu se konal 7. 7. 2018 a díky podpoře sponzorů a návštěvníků akce se podařilo vybrat neuvěřitelných 335 230 Kč, které pomohly 7 lidem s nelehkým životním osudem. Jak to celé probíhalo můžete vidět v následujícím videu:

 

 

Pokud vás tato akce zaujala a rádi byste pomohli, nezapomeňte dorazit 5. a 6. července do Brumova-Bylnice. Přispívat prostřednictvím bankovního převodu na konto veřejné sbírky 222852233/0600 bylo možné do středy 3. července. Příspět je samozřejmě možné i přímo na Charity Jamu X – 5.-6.7.2019 v Brumově-Bylnici.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA