Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Brumovský hokej začíná hledat nové naděje

date_range 01.Pro, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Hokejový stadion v Brumově-Bylnici má za sebou první měsíce provozu. Naplno se rozjely amatérské ligové soutěže i bruslení pro veřejnost a provozovatelé areálu chtějí dál rozvíjet své aktivity. Jednou z nich je i oblast vyplnění volnočasových aktivit pro děti a mládež.

Už tento pátek 4.12.2009 od 15. 00 hod tady proto proběhne nábor mladých hokejistů. Účastnit se ho mohou všechny děti ve věku 5 až 13 let, které mají zájem o výuku základů ledního hokeje, vyplní přihlášku, a to buď na internetu anebo přímo na páteční první schůzce. Důležitý je však souhlas rodičů.

„Uvítáme děti ze všech základních škol našeho regionu a také děti z blízkého Slovenska mají dveře otevřené. Na první schůzce se všichni seznámí s podmínkami účasti na výcviku. Tréninkové jednotky povedou zkušení trenéři, bývalí extraligový hokejisté s hokejovými zkušenostmi ze zahraničí," uvedl za hokejový klub Jan Vaněk. Následné tréninky budou probíhat v termínech pondělí – pátek od 13.00 do 18.00 hod v jednotlivých kategoriích, do kterých budou děti rozděleny.

A co budou děti potřebovat ? Základní hokejovou výstroj, přilbu, brusle, hokejku a dobré ponožky. „V případě, že tyto sportovní potřeby nebudou mít, nic se neděje. Našemu klubu se podařilo s pomocí sponzorů zajistit 45 kompletních výstrojí. Svoji tak děti musí mít jen přilbu, brusle, hokejku a ponožky," upřesnil Vaněk.

 
Na první schůzce se mohou rodiče domluvit, kdy si tuto výstroj jejich dítě vyzkouší a členové oddílu ji za zvýhodněnou cenu zajistí. Individuální požadavky na výstroj se budou řešit jednotlivě. Zahájení hokejové školy pak bude v polovině prosince, přesněji 14.12.09 a slavnostní ukončení pak 26.3.09. Cena za osobu a kurs je pět set korun. V ceně ovšem není zahrnut pitný režim.

„Hokejová škola bude opravdu pestrá. V programu bude kromě teoretické přípravy na suchu i ukázkové video, bruslení ve skupinách, soutěže a návštěva tréninků mládeže a extraligových zápasů ve Zlíně a Trenčíně," vyjmenoval část náplně výuky mladých hokejistů brumovský funkcionář.

Všechny další dotazy můžou zájemci zasílat na email nebo se na ně osobně zeptat při první schůzce 4.12.09. „Naším cílem je zdokonalovat hráče nejen po stránce herní, ale i morální. Lední hokej je kolektivní hra, kde se musí všichni hráči přičinit, aby byl výsledek opravdu dobrý," dodal závěrem Jan Vaněk.

 
Webové stránky oddílu
 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA