Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Brumovský klub sází na hokejovou mládež

date_range 30.Bře, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Neděle 27.března 2011 se zapsala do historie HC Brumov-Bylnice tučným písmem. Hokejisté starších žáků se zúčastnili historicky prvního turnaje, který pořádal HHK Velké Meziříčí. Do města na Vysočině odjížděl valašský tým plný elánu a natěšení si konečně zahrát pořádný hokej.

V prvním zápase s HC Skuteč se ukazatel skóre na konci zápasu zastavil až na hodnotě 16:0 v jejich neprospěch a v dalším s HC Nové Město to bylo jen o tři góly lepší. Ani ve zbylých dvou se mladí hokejisté nedokázali prosadit. S favoritem turnaje, domácím mužstvem Velkého Meziříčí, prohráli 0:17 a kalich hořkosti si do dna vypili s posledním účastníkem turnaje Chotěboří, který se do jejich svatyně trefil celkem devětkrát.

„Pro naše mladé hráče to byla především obrovská zkušenost. Na vlastní kůži si poprvé zkusili co to je hrát velký hokej. Kluci neskrývali po turnaji zklamání, ale to časem přebolí," okomentoval situaci po návratu domů jeden z trenérů Jan Vaněk mladší.

 

Foto HC Brumov-Bylnice    více fotek

 

Souhrn výsledků HC B-B na turnaji ve Velkém Meziříčí:

HC Brumov-Bylnice – HC Skuteč /0:16
HC Brumov-Bylnice – HC Nové Město nad Metují /0:13
HC Brumov-Bylnice – HHK Veké Meziříčí /0:17
HC Brumov-Bylnice – HC Chotěboř /0:9

Realizační tým oceňuje, i přes gólový debakl, především bojovnost a nasazení mladých brumovských hráčů. „Začátky jsou vždycky těžké, ale klukům to určitě nevzalo chuť do dalších utkání. Ty nás čekají už v příštích dnech," dodal Jan Vaněk mladší.

Další turnaj, kterého se výběr přípravek HC Brumov-Bylnice zúčastní, se hraje v sobotu 2.dubna v Rosicích u Brna. O pár týdnů později by měli žáci Brumova-Bylnice odehrát i turnaj ve slovenském Novém Mestě nad Váhom.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA