Brumovští hokejisté porazili Kroměříž 3:2

date_range 07.Bře, 2013 featured_play_list Aktuality

Opět čilý ruch zažije brumovský zimní stadion o nadcházejícím víkendu. Valašská hokejová liga amatérských celků odstartuje v pátek duelem Rebels Brumov – HC Valašská Polanka v elitní A skupině. Fanoušci hokeje v našem regionu by si také neměli nechat ujít sobotní semifinálové utkání play off mezi domácím Brumovem a Kroměříží. Vyberte si z naší nabídky zápasů na brumovském ledě.

Ve středu 6. března 2013 odehráli brumovští hokejisté duel s týmem Kroměříže. (info z webu HCBSS)

HCBBSS – HK KROMĚŘÍŽ 3:2 (0:1, 3:0, 0:1)

Branky: 29. T. Němčický, 33. M. Sýs, 36. R. Nesrsta (TS) – 17. Jelínek,59. Rajnoha

Hráči HCBBSS měli hned v úvodu utkání výhodu trestného střílení po faulu na Pospíšila, výhodu však nevyužili a dlouho se nemohli prosadit. V závěru 1. třetiny se tak ujali vedení hosté z Kroměříže, po přesné střele Jelínka. Ve druhé třetině se však začali brumovští hráči dostávat do tempa, a Kroměříž začali přehrávat. Ve 29. min vyrovnal stav utkání T. Němčický,ve 33. min M. Sýs pohotově uklidil puk z brankoviště do Vágnerovy branky – 2:1. V 36. min. proměnil nařízené TS Nesrsta 3:1. V závěrečné třetině se Kroměříž dostávala do tlaku, výborně však zachytal brankář Stojar. V 59. min. v přesilové hře vstřelil gól P. Rajnoha, ale Brumov už těsný náskok udržel a v prvním utkání SF série zvítězil.

Druhý zápas semifinále KLM se hraje již tuto sobotu 9.března 2013 od 17.00 hodin opět na ledě Brumova-Bylnice. Zápas je živě přenášen na tvcom.cz