Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

BrutAlpOp bude letos více multižánrový

date_range 29.Čvn, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Hudební festival v přírodě má vždy svoji unikátní atmosféru, která je nenapodobitelná. Proto ve dnech 25. a 26. července 2014 opět pokračuje tradice festivalu na rudimovské louce v podobě BrutALpOpu na Lebedě.

Zmíněná louka, má kouzlo spojovat lidi, kdy na její půdě, několik metrů od sebe, stojí lidé, kamarádi, příznivci různých hudebních žánru, domorodců a někdy i rodin, které si přišli poslechnout první kapelu v programu, ve které hraje jejich syn nebo dcera. Hudba spojuje lidi, tvoří zážitky, vzpomínky. Na BrutalPopu na Lebedě, se tvoří příběhy a historky. Cílem je představit lidem zajímavé kapely, dát muzice šanci překvapit, inspirovat a hlavně spojovat nespojitelné.

„Miluju léto na lůce." Xien (zubní technik, 26 let)

Skarbone   promo foto

Letošní ročník bude zároveň mnohem více multižánrový, než předchozí a to právě proto, aby zaujal mnohem širší skupinu lidí. Tento rok se opět představí 2 dramaturgicky odlišné scény. Na první se Vám pátek představí například poslední dobou stále populárnější Hentai Corporation , Retro Jokers se svým old school rock’n’rollem, či kapely poněkud tvrdšího žánru Barricade a Dissolution.

Následující den se návštěvníci mohou těšit na SKAkací Skarbone 14 a poslechové Les Fières Bretelles, které za námi dojedou až z daleké Belgie, jednu z nejlepších českých world music kapel Čankišou , Kumbalu, Binary Division a na závěr opět z trochu tvrdšího soudku kapely Fatality a OLD.

Druhá scéna pak udělá radost příznivcům elektronické hudby, kde zárukou silného zážitku budou Pohon DJ’s, EAC Sound System a jiné.

Při čekání na oblíbenou kapelu si návštěvníci mohou zkrátit chvíli například turnajem ve stolním fotbálku, hrou Kubb, nebo různými skotskými hrami.

Na všechny návštěvníky se velmi těšíme a doufáme, že vás přijde hojné množství, protože to jsou právě návštěvníci, kdo tvoří tu podstatnou část atmosféry festivalu.

BrutALpOp na Lebedě 2014  25.-26. července 2014   Rudimov   vstupné: 190 Kč/280 Kč

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA