Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Buďte aktivní a přijďte k volbám

date_range 23.Říj, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Vážení přátelé, milé dámy a pánové,

za pár dnů nás všechny čekají "bleskové" volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Jak jistě víte, volby se budou konat ve dnech 25. a 26. října 2013.

Dovolte mi laskavě, abych Vás všechny co nejsrdečněji pozval k aktivní účasti v těchto důležitých volbách. Byl bych velmi rád, kdybychom tady u nás na Valašsku, ale i v našem městě dokázali, že nám naše budoucnost není lhostejná.

Dalibor Maniš    foto MěÚ Valašské Klobouky

Je třeba ctít, že náš soupeř byl pro nás vždy jen soupeř a nikoli nepřítel. Proto podpásovky či pomluvy svých soupeřů považuji za ubohé a čiré zoufalství lidí, kteří nemají co jiného nabídnout. Celý život se snažím být sportovcem, hrál jsem fotbal a hraji stolní tenis. Vždy jsme byli zvyklí se svými soupeři před zápasem i po něm sportovně si podat ruce a poděkovat. Proto vás prosím, vyberte si stranu či hnutí, které je Vašemu srdci nebo názoru nejbližší, a přijďte k volbám. Možnost svobodně vyjádřit svůj názor ve volbách je jedním ze základních pilířů demokratického státu. Byla by škoda ji promarnit.

Je jen škoda, že je nás Valachů na kandidátkách pořád málo. Za sebe však mohu říci, že v případě úspěchu udělám pro naše krásné Valašsko i Zlínský kraj vše, co bude v mých silách.

Dalibor Maniš, starosta Valašských Klobouk

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA