Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Burger, frgál i stezky pro děti: Velké Karlovice lákají výletníky

date_range 30.Dub, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Návštěvníky lákají na turistické trasy

Chystáte se na výlet? Pokud budete mít cestu kolem Velkých Karlovic, zastavte se za občerstvením v tamním Bistru Razula u sjezdovky Razula. Výdejní okénko je otevřené denně od 8 do 18 hodin a nabízí návštěvníkům spoustu dobrot. A jak prozradil šéfkuchař Bistra Razula Josef Tydlačka, od soboty 1. května se můžete těšit na atraktivní novinku.

 

Josefe, o jakou novinku půjde?

Rozšiřujeme nabídku specialit o jehněčí kolínka ze špičkové farmy Rudimov. Věřím, že si gurmáni přijdou na své. Samozřejmě zůstává i dosavadní oblíbený sortiment: šest druhů pizzy, burgery, grilovaná žebra, plněné tortilly, borůvkové knedlíky nebo valašské frgály od pekařek našeho Resortu Valachy. Nadále si můžete koupit také naše hotová jídla ve skle.

Jehněčí kolínka ze špičkové farmy Rudimov

Bistro Razula je jediným místem, které v době lockdownu v Resortu Valachy funguje nepřetržitě. Jak se vám daří?

V zimě to bylo skvělé, návštěvnost byla velká. Museli jsme dokonce otevřít víc výdejních okének, abychom zabezpečili dodržování pravidel a rozestupů. Naopak nejtěžší byla doba, kdy došlo k omezení pohybu lidí na katastr obcí. Teď už se naštěstí situace uvolňuje. Ještě před pár dny k nám jezdili běžkaři a skialpinisté, teď s příchodem jarního počasí přibývá cyklistů nebo rodin s dětmi.

 

Kam se dá s dětmi v okolí vyrazit?

Doporučuji turistickou trasu Hledej poklad na Razule, která vás provede okolím a přiblíží zajímavá místa. Instrukce dostanete u nás v bistru, cestou děti plní úkoly, získají tak číselný kód a s ním v cíli u Razuly otevřou schránku s pokladem. Do léta bude otevřena ještě další trasa – Stezka portáše Maliny, která povede okolím sjezdovky Razula a bude hodně interaktivní. Novinkou u bistra bude i půjčovna elektrokol, pro děti tu opět bude menší herní zóna. A až budou zrušena veškerá omezení, můžete vyrazit do termálních bazénů blízkého Wellness Horal.

Mapa: Hledej poklad na Razule

U Bistra Razula se loni konaly i různé zajímavé akce. Budou i letos?

Stejně jako loni se chystají příměstské kempy – jednodenní i pětidenní nebo týden kultury na Valašsku. A v létě opět povedu kurzy pečení pizzy pro děti, které byly loni velmi oblíbené. Chystáme i letní podvečery s cimbálem nebo táboráky s kytarou. K tomu všemu se dozvíte víc na webu Resortu Valachy – www.valachy.cz.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA