Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Býk se vydal po silnici z Brumova-Bylnice do Valašských Klobouk

date_range 03.Srp, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Býk se pohyboval mezi Brumovem-Bylnicí a Valašskými Klobouky. Foto: PČR

V pondělí 1. srpna večer mohli řidiči na silnici I/57 mezi Brumovem-Bylnicí a Valašskými Klobouky potkat neobvyklého cestovatele. Na několik kilometrů dlouhou túru se zde v běžném provozu vydal býk. Událost se naštěstí obešla bez nehod a zranění.

 

Na býka, který se prochází po hlavní silnici upozornili projíždějící řidiči. Na místo okamžitě vyrazila hlídka policistů. „Po oznámení jsme zajišťovali především bezpečný provoz v místech, kudy se býk procházel,“ uvedl pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů nprap. Petr Jaroš.

 

Býk pod dohledem policistů. Foto: PČR

 

Volně se pohybující býk v ulicích města není žádná legrace. Policisté se kromě neustálého dohledu nad pohybem tunového zvířete, snažili vyhledat jeho majitele. Což se jim nakonec podařil, ten si býka přijel na místo zabezpečit. „Býka majitel údajně nedávno koupil ve Valašských Kloboukách a zvíře tam má zřejmě nějaké citové vazby,“ dodal s úsměvem Petr Jaroš.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA