Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Bylnica ovládla i Memoriál J. Hrnčíříka

date_range 19.Čvc, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 13. července 2013 se na opravených antukových kurtech v zámeckém parku a také v místní kuželně odehrál již 10. ročník Memoriálu Jožky Hrnčiříka v nohejbalu trojic a také v kuželkách. Velmi dobře připraveného turnaje se letos zůčastnilo 12 mužstev z celého našeho regionu a v soutěži se objevilo i několik velmi mladých hráčů, kteří teprve přicházejí nohejbalu a kuželkám na chuť.

foto Bohumír Uher

Počasí organizátorům vydrželo až do konce, když v nohejbalovém turnaji OPĚT zvítězilo mužstvo z Bylnice, které v bratrovražedném finálovém boji nakonec udolalo brumovský tým. Ze třetího místa se raduje stejně jako na Jerevan cupu tým SKP, který předčil několikanásobného vítěze memoriálu – celek HOPY. V kuželkách dominovali borci kolem J. Miklase, na druhém místě skončil těsně rodinný tým Ocelíků.

Konečné pořadí nohejbalového turnaje :

1) BYLNICA
2) BRUMOV
3) SKP SLAVIČÍN
4) HOPA SLAVIČÍN

-kos-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA