Bylničtí internacionálové hráli ve Štítné

date_range 30.Srp, 2009 featured_play_list Aktuality

V sobotu 29.8.2009 zajížděli staří páni Bylnice do sousední Štítné k sehrání přátelského zápasu, když ve Štítné bylnické mužstvo nehrálo z různých příčin skoro 12 roků. Zápas se hrál na velmi dobrém terénu a za dobrého počasí. Nechyběly zde tvrdší zákroky a různé diskuze s rozhodčím – no prostě valašské derby se vším všudy !

Obě mužstva se snažila od úvodu svého soupeře zatlačit do obrany, ale hra se odehrávala spíše kolem poloviny hřiště. První půli vyhráli domácí a hosté se snažili něco v zápase změnit a tak popřeházeli sestavu a úspěch to přineslo, když po pěkném centru Libora Lukaštíka srovnal skóre hlavou Jirka Křek 1:1. Po vyrovnání se opět domácí snažili přetlačit soupeře a víc a víc se dostávali před bránu Bylnice. Ve 25. minutě dali domácí dokonce branku, která byla později neuznána pro ofsajd.

foto Alois Strnad

Nakonec se však domácí mužstvo dočkalo, když po závaru před brankou vstřelili rozhodující branku 2:1. Hosté se ještě poté snažili vyrovnat – měli ještě tři gólové šance, ale nedali. Zápas tak skončil 2:1 pro domácí Štítnou. Po téměř třech letech bylniclé mužstvo prohrálo, nutno ale říct že s dobrým soupeřem a po solidním výkonu !

Internacionálové TJ Sokol Štítná nad Vláří vs Internacionálové FC Bylnice 2:1

Branky : David Josef, Vaculík Pavel – Křek Jiří

Sestava Bylnice : Caletka R. – Červenka R., Pecl L.,Strnad A., Morávek R., Lysák P., Řepa F., Slováček J., Dorňák P., Lukaštík L., Křek J. a Urban K.