Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

ČD oslaví 120. výročí trati ValMez – Rožnov

date_range 23.Zář, 2012 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 29. září si České dráhy připomenou 120. výročí od zahájení provozu na železniční trati Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm. Pro návštěvníky oslav je připraven bohatý program.

Na jubilující trať budou v tento den vypraveny zvláštní parní vlaky s lokomotivou Matěj, a to z Valašského Meziříčí do Rožnova pod Radhoštěm. Odjezd z Valašského Meziříčí je v 8:30 a 12:30 hodin a z Rožnova pod Radhoštěm v 9:25 a 14:30 hodin. Vlaky zastavují ve všech zastávkách.

Návštěvníci si budou moci prohlédnout několik výstav, a to například výstavu motorových a elektrických lokomotiv, malých železnic, Rajnochovické lesní železnice, železničních lamp, dobových pomůcek a jízdenek.

Kromě toho je pro návštěvníky připravena prohlídková jízda po spádovišti a depu kolejových vozidel s prohlídkou opravárenské haly. Součástí programu bude vystoupení valašského souboru písní a tanců Bača a meziříčské skupiny Mother´s Support.

Nasedněte s námi do některého z vypravených historických vlaků, projeďte se po jubilující trati a navštivte zajímavý doprovodný program.

Renata Votrubová (-rv-)

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA