Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Celníci zajistili na Valašsku padělky příslušentsví pro Apple

date_range 26.Úno, 2024 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Padělky průmyslového zboží, které by v případě originálního byly prodávány v hodnotě téměř 90 tisíc korun, zajistili zlínští celníci v předposledním únorovém týdnu v Rožnově pod Radhoštěm.

 

Konkrétně se jednalo o pouzdra pro nabíjení baterií pro mobilní zařízení s označením ochranné známky AirPods s plastovým a silikonovým obalem, nabíjecí kabely s označením Lightning, pásky pro elektronická zařízení.

 

„Zboží, zjevně nižší kvality než originální, poškozuje nejen majitele ochranných známek, ale zejména také spotřebitele. Předmětné výrobky byly zadrženy. Protiprávní jednání bude předmětem dalšího řízení, padělky budou ekologicky zlikvidovány na náklady osoby porušující zákon o ochraně duševního vlastnictví,“ uvedl Dušan Jaroš, mluvčí Celního úřadu pro Zlínský kraj.

 

Zajištěné padělky. Foto: Celní úřad pro Zlínský kraj

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA