Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cena za nejlepší videospot v kategorii tradice jde na Valašsko

date_range 23.Bře, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Reprofoto z vítězného videa. Video spustíte na konci článku

Destinační společnost Valašsko získala v soutěži Tourfilm 2022 hlavní cenu v kategorii Mezinárodní soutěž – tradice 2022 s videospotem o zimním Valašsku. Ocenění převzala v pátek 18. března na veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD ředitelka Destinační společnosti Valašsko Martina Hovořáková. Odborná porota složená ze třech ředitelů zahraničních zastoupení agentury CzechTourism, zástupce CzechTourism v Praze, zástupce festivalu MFDF Ji.hlava a tvůrce z oblasti dokumentaristiky vybírala z 50 videospotů z 10 zemí světa a hlavní cenu v kategorii tradice udělila právě Destinační společnosti Valašsko.

 

„Atraktivní záběry, emotivní narativ, generační propojení, tradice a poetika. Jedna jediná minuta stačí k tomu, abyste si řekli, to chci na tom místě také prožít. Proto jsem hodnotila spot Destinační společnosti Valašsko vysokou známkou,“ uvedla k videospotu propagujícím zimní Valašsko porotkyně a ředitelka zahraničního zastoupení agentury CzechTourism ve Španělsku Markéta Lehečková.

Ocenění převzala ředitelka Destinační společnosti Valašsko Martina Hovořáková

„Kilometry upravených běžkařských stop, široká nabídka lyžařských areálů, nezapomenutelné Pustevny se znovuzrozeným Libušínem, chuť a vůně valašských frgálů, ale i kus tradice a historie, které na Valašsku může objevit každý, kdo jej navštíví, jsou esencí zimního videa o Valašsku,“ uvedla Martina Hovořáková z Destinační společnosti Valašsko, která vítězný spot v kategorii Tradice do soutěže přihlásila a dodala: „Cílem našeho zimního videa bylo návštěvníkům nabídnout ochutnávku napříč celým Valašskem s tím, že každý si může u nás najít a prožít to, co má rád a cítit se doslova jako v pohádce.“

 

Vítězné video získává medializaci v marketingových aktivitách agentury CzechTourism. Snímek se objeví mimo jiné na cestovatelském portálu Kudy z nudy, na sociálních sítích destinační značky #VisitCzechRepublic (Facebook, Instagram, YouTube), a to na všech jejich jazykových mutacích po celém světě a budou využity i různých kampaních agentury.

 

Oceněné video:

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA