Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Čerpací stanici v Lutonině vyloupili

date_range 26.Dub, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Policisté z Vizovic se od pondělí zabývají vloupáním do benzinové čerpací stanice v Lutonině. Zloděj ukradl téměř třiasedmdesát tisíc korun v hotovosti a poškozením zařízení čerpací stanice způsobil škodu minimálně šestašedesát tisíc korun. Policisté případ šetří jako trestné činy krádež a poškození cizí věci s trestní sazbou až pět let odnětí svobody.

V pondělí 24. dubna brzy ráno po příchodu do práce zjistila zaměstnankyně čerpací stanice, že se někdo vloupal dovnitř. Uviděla vypáčené a pootevřené zadní dveře. Oznámila to majiteli a policii. „Policisté zjistili, že lupič vypáčil kromě dveří také kovovou mříž, ve skladu i v kanceláři vykopl dveře a ze zdi urazil signalizační zařízení. Prohledal zásuvky, šatní skříň, vypáčil skříňky s cigaretami. Nakonec násilím otevřel dvířka trezoru a odcizil z něj finanční hotovost v bankovkách i mincích. Část mincí zůstala rozházená na podlaze. Majitel čerpací stanice následující den zjistil, že zloděj před činem pravděpodobně vyřadil z chodu signalizační zařízení," popsala tisková mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

Ilustrační foto PČR

Policisté žádají případné svědky, kteří si v noci z neděle na pondělí všimli pohybu nějaké osoby poblíž čerpací stanice v Lutonině a mohli by pomoci s objasněním vloupání, aby se ozvali na telefonní číslo obvodního oddělení ve Vizovicích – 974 666 741, případně na linku tísňového volání policie – 158.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA