Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Český zimní sraz turistů bude na Valašsku

date_range 26.Říj, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Upravované běžecké a turistické tratě různých obtížností, běžecké okruhy, sjezdové tratě, nebo jen pěší vycházky. To vše a hlavně zážitky ze společného setkání nabízí XII. Český zimní sraz turistů, který se uskuteční ve dnech 10. až 13. února 2011 v atraktivním regionu Valašska ve Velkých Karlovicích. Registrace organizátoři přijímají do 15. listopadu.

Organizátoři akce, Klub českých turistů oblast Valašsko – Chřiby a ÚV KČT – sekce lyžařské turistiky, slibují pro všechny, kdo se v těchto dnech na Valašsko vypraví, opravdu bohatý program. Připraveno je už teď na každý den hned několik možných turistických tras , sportovních aktivit a dalších doprovodných akcí.

 

foto archiv KČT

 
„Chceme, aby nikdo nelitoval, že na sraz k nám na Valašsko přijel," říká Petr Woller, člen organizačního výboru. „Trasy zimních přechodů jsme naplánovali tak, aby si každý účastník mohl vybrat podle svých schopností, nebo momentální nálady vidět určitou část našeho kraje čí blízkých Beskyd, účastníci mohou zvolit i svůj individuální program. Připravena je také akce pro zdatné. Tou bude zimní táboření ve volné přírodě."

„Bát se toho, že se bude na Valašsku spát jen na sněhu, se ale lidé určitě nemusí," doplňuje s úsměvem předsedkyně organizačního výboru paní Liba Valentová. „Už teď máme zarezervovány ubytovací kapacity pro čtyři stovky účastníků v různých kategoriích, k sehnání bude pro zájemce i další ubytování v blízkém okolí Velkých Karlovic."

Podrobný zpravodaj a přihlášku na XII. Český zimní sraz turistů ve Velkých Karlovicích, který se bude konat ve dnech 10, až 13. Února 2011, najdete na internetových stránkách www.kct-valassko-chriby.cz . Kontakt na pořadatele 731719188

 
-tz-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA