Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cestou na Vsetín a zpět přibyly další semafory

date_range 30.Srp, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Stavební práce při opravě úseku silnice I/57 budou probíhat mezi 142,250 a 143,855 km v předpokládaném termínu od 29. 8. 2017 do 30. 11. 2017. Bude provedeno odfrézování stávajících asfaltových vrstev v průměrné tloušťce 50mm. Jedná se o pokračování rekontrukce dalšího úseku silnice I/57 směrem od Horní Lidče, kde již oprava povrchu proběhla dříve.

Dále bude provedena sanace porušených okrajů na pravé straně vozovky síťovými trhlinami. V upravovaném úseku bude nahrazeno 15 ks uličních vpustí a doplněny dvě nové. Vozovka bude v místě sanací doplněna drenáží do štěrkopískového lože. Práce budou probíhat s omezeným provozem po polovinách vozovky.

Dnes jsme se na semaforech v Lidečku zdrželi cca 5 minut                 Foto: redakce

Práce byly započaty od školy v Lidečku, provoz bude řízen semafory. Vzhledem k tomu, že současně probíhá rekontrukce silnice mezi Lužnou a Lidečkem, budou semafory synchronizovány, tak aby nedocházelo k tvoření kolon. Situace bude cca týden monitorována a v případě tvoření kolon delších, než povoluje úsek mezi jednotlivými stavbami, bude světelné signalizační zařízení odstraněno a práce budou pokračovat až po dokončení stavby Lužná – Lidečko (stavba měla trvat do 15. srpna 2017).

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA