Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cestovatel se podělí o zážitky z putování

date_range 31.Říj, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Poutník Ladislav Zibura, jenž se ze dne na den stal fenoménem, se při své nejbližší cestě zastaví i ve Valašských Kloboukách. Hodlá se podělit o své nevšedně nabyté zážitky, publikum ale ať nečeká typickou cestovatelskou přednášku. Mladý dobrodruh vyniká svým humorem a specifickým pojetím, které z besedy utváří zcela nový žánr – cestovatelský stand-up. Příznivci jsou na něj zváni v pátek 6. listopadu v 19 hodin do kina Svět.

„Ladislav Zibura, dvaadvacetiletý student žurnalistiky a ekonomie bez orientačního smyslu, se vydal bez mapy pěšky někam, kde mu nikdo nerozuměl. Při pouti do Jeruzaléma ještě netušil, co ho čeká nejen v cizích krajích, ale rozhodně ani doma po návratu. O jeho vyprávění se strhl takový zájem, že vyprodává sály během několika hodin, a dokonce už napsal i svou první knihu," vystihuje příběh poutníka Marie Kolajová z Městského informačního centra Valašské Klobouky.

Ladislav Zibura povypráví o čtyřicetidenní pěší pouti do Jeruzaléma

Ziburova prvotina „40 dní pěšky do Jeruzaléma: o pouti bez cukrové vaty" vychází 2. listopadu a při projekci v kině Svět bude rovněž v prodeji.

Příběh cestovatelské hvězdy se začal odehrávat, když Ladislav Zibura pozval kamarády na vyprávění o své pouti do Jeruzaléma. Přihlásilo se mu 2500 účastníků – a z ojedinělého vyprávění se rázem stalo turné po kinech a klubech v celé republice. Baví povídáním o neuvěřitelných setkáních a situacích, uchvacuje humorem a nadhledem, který mu nechybí, ani když se svěřuje se svými omyly a průšvihy. A vyvolává mimořádný obdiv díky svému pojetí dobrodružství.

Bližší informace na www.kinovalasskeklobouky.cz a Facebooku.

Lenka Zvonková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA