Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Charity na Valašsku vykradli neznámí zloději

date_range 31.Bře, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Kanceláře zařízení, která nejsou výdělečná a jejich pracovníci pomáhají lidem. Takový cíl si vybrali zloději pro své krádeže, ke kterým došlo v noci na úterý 30. března na Zlínsku. Informoval o tom mluvčí zlínských policistů Aleš Megental.

Prvním ze série vloupání byla kancelář Charity Ve Valašských Kloboukách, sídlící v budově penzionu vedle polikliniky. „Zloději si tu po vypáčení okna kanceláře odnesli dvě příruční pokladny, ve kterých bylo přes šestnáct tisíc korun. Stejným způsobem vnikli do naproti stojící budovy," uvedl mluvčí. V účtárně, kam se až dostali ale žádné peníze nenašli.

Třetím objektem na Valašskokloboucku, do kterého se té noci zloději vloupali, byla kancelář charity ve Štítné nad Vláří. „Dovnitř se zloději dostali opět po vypáčení okna. Odtud si odnesli přes deset tisíc korun v hotovosti," upřesnil Mergental.

 
Čtvrtou vykradenou byla kancelář charity ve Slavičíně. I tady se scénář opakoval. Opět vypáčené okno, opět ukradené peníze v hotovosti . Tady si lapkové na účet připsali víc jak třináct tisíc korun.

„Všechna vloupání jsme začali hned po oznámení prošetřovat. Není vyloučeno, že by případy mohly mít spojitost. Prozatím neznámí zloději způsobili krádežemi a poškozením celkovou škodu přes pětasedmdesát tisíc korun," dodal Aleš Mergental.

Policisté zároveň žádají veřejnost o pomoc. Pokud by kdokoliv měl poznatky k těmto vloupáním, případně k pohybu podezřelých osoby nebo vozidel, ať své informace předá policistům na obvodních odděleních ve Slavičíně či Valašských Kloboukách nebo zavolá na linku 158.

 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA