Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Chatař přišel o tři sta padesát litrů slivovice

date_range 23.Bře, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
V úterý 22.března odpoledne přijali policisté v Horní Lidči oznámení o vloupání do rekreační chaty v Pozděchově. Rekreační chalupu vlastní pětačtyřicetiletý majitel ze Zlína. Když se po několika dnech do objektu vrátil, čekalo ho tam nemilé překvapení. Z objektu si zloděj mimo jiné odnesl i 350 litrů slivovice.

„Zatím neznámý zloděj si odnesl věci za 80 000 korun. Z chalupy zmizela televize, několik lahví tvrdého alkoholu a vína, dále chladící zařízení na pivo a dřevěné pouzdro s dvaceti doutníky a zmíněných tři sta padesát litrů slivovice," popsala rozsah škod mluvčí policistů Lenka Javorková.

 
Podle sdělení majitele se jednalo o slivovici z trnek a višní. Ta byla v chatě uskladněna v půllitrových, sedmičkových a pětilitrových lahvích. Na každé měl nalepen štítek, kde uvedl rok a druh ovoce, ze kterého byla slivovice vyrobena. Na korku byla navíc každá láhev zavoskovaná. Slivovici si cení na sedmdesát tisíc korun.

„Zloděj se do objektu dostal oknem. Nejprve odřezal mříže a následně okno vytlačil. Poškozením způsobil škodu za dva tisíce korun. V případě dopadení a prokázání viny mu hrozí za krádež vloupáním až pětileté vězení," dodala Javorková.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA