Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Chemie na gymnáziu má světovou úroveň

date_range 22.Kvě, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Josef Tomeček, student septimy Gymnázia Jana Pivečky, po loňské účasti na mezinárodní chemické olympiádě v Tbilisi obhájil i tento rok v celostátním kole a následných soustředěních postup. Spolu s dalšími třemi studenty pojede do Thajska-Bangkoku na Mezinárodní chemickou olympiádu v nejtěžší kategorii A jako reprezentant České republiky.

Josef Tomeček bude reprezentovat Českou republiku na olympiádě v Thajsku
archiv Gymnázia Jana Pivečky a Střední odborné školy Slavičín

„Jožka je mimořádný talent a my jsme rádi, že mu nastavenými podmínkami umíme jeho talent u nás na škole rozvíjet. Svědčí to především o vzájemných vztazích, atmosféře a klimatu dlouhodobě budovaných pro všechny naše studenty. Nyní Jožka stážuje na partnerské Technologické fakultě ve Zlíně, kde prohlubuje již vysokoškolská témata a pracuje na nejmodernějších přístrojích. Velká gratulace patří na prvním místě jemu, ale i jeho učitelům chemie," uvedl dodal ředitel Gymnázia Jana Pivečky a Střední odborné školy Slavičín Mgr. Josef Maryáš.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA