Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Chinaski v Klobučanu předvedou svoji show

date_range 24.Kvě, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Valašští fanoušci kapely Chinaski i zpěvačky Kataríny Knechtové si už zanedlouho přijdou na své. Při jarním pódiovém turné Chinaski Amarok Tour 2011 se totiž populární interpreti zastaví vedle velkých měst jako Olomouc, Jihlava nebo Hradec Králové také ve Valašských Kloboukách. Jejich show vypukne v KD Klobučan v pátek 27. května ve 20 hodin a bude plná známých hitů i novinek z posledního alba Není na co čekat. Vstupenky jsou v předprodeji v Městském informačním centru Valašské Klobouky. 
 

Chinaski (foto archiv kapely)

 
„Aktuální jarní turné navazuje na podzimní koncerty, které kapela Chinaski připravila v šesti největších halách u nás. Nyní se tedy rozjíždí za svými fanoušky do všech regionů a máme to štěstí, že si pro jeden ze svých koncertů vybrala také Valašské Klobouky. Hostem její show bude Katarína Knechtová, hvězda současné slovenské hudební scény," prozradil k připravovanému vystoupení ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky Jaroslav Baloušek. Podle reakcí fanoušků, kteří navštívili některý z již uskutečněných koncertů, se Chinaski představují ve výborné formě a plném nasazení a jistě tomu tak bude i při valašskokloboucké zastávce tohoto úspěšného turné.

Vstupenky je možno rezervovat na telefonu 577 311 150 nebo e-mailu infocentrum@mu-vk.cz . Jsou také prodávány prostřednictvím distribuční sítě Ticketportal.

Lenka Zvonková

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA