Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Chovatelé z Klobouk vystavovali v Nitře

date_range 27.Lis, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Základní organizace českého svazu chovatelů Valašské Klobouky, uspořádala dne 26. 11. 2016 autobusový Zájezd na XIX. Celostátní výstavu a I. Vyšehradskou výstavu zvířat v areálu Agrokomplex v Nitře. Zájezdu se kromě členů klobucké organizace zúčastnili členové ZO ČSCH-Brumov-Bylnice, ZO ČSCH- Vsetín a také zájemci o chovatelství z řad neregistrovaných chovatelů.

„Zájezdu se zúčastnilo 44 chovatelů, mezi kterými byli i naši mladí chovatelé a dle vyjádření zúčastněných můžeme považovat tuto akci za velmi vydařenou. Každý si zde mohl najít to své. Byli zde vystaveni holubi, králíci, drůbež vodní i hrabavá," upřesnil za výbor ZO ČSCH Valašské Klobouky Pavel Matúšů. Doplňkový program zajistili pořadatelé soutěží v králičím hopu, dále expozicí morčat a kanárů. Nechyběly ani stánky s chovatelskými potřebami. Počasí přálo a tak si to mohl každý zúčastněný užít.

Foto z výstavy

Nelze opomenout skutečnost, že na této mezinárodní akci vystavili svá zvířata také členové Valašsko-Klobucké základní organizace. Musím zde vyzvednout jmenovitě Ing. Ladislava Tkáče, který zde vystavil své Čínské holuby. Dále Jaroslava Bednáře, který získal titul Šampion SR za holuba Mondén modrý a v neposlední řadě Josefa Hajdu, který získal titul Majster SR za kolekci králíků Tříslový černý.

„Touto cestou bych chtěl našim členům jménem ZO-Val. Klobouky poděkovat za vzornou a příkladnou reprezentaci chovatelství a popřát jim mnoho dalších úspěchů a radosti ze svých odchovů. Je to zároveň výzva a příklad pro ostatní naše členy, aby se také pokud možno zapojovali do podobných soutěží a dělali tak dobré jméno našemu společnému zájmu," dodal Pavel Matúšů.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA