Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cigánski diabli vystoupí v Klobučanu společně s dětskými cimbálovkami

date_range 20.Bře, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

FOLKLORIKA TOUR 2023 přináší 5 atraktivních a umělecky pestrých koncertů s originálním spojením cimbálového orchestru Cigánski Diabli s žáky základních uměleckých škol Folklorika. Máte tak jedinečnou možnost nechat se unést hudbou plnou temperamentu v podání mezinárodně věhlasného orchestru v nezapomenutelné kombinaci s dětskými cimbálovými muzikami. Jeden z pěti koncertů se koná i ve Valašských Kloboukách.

 

V úterý 21. března 2023 vystoupí celosvětově věhlasná cimbálová muzika Cigánski Diabli a žáci Základní umělecké školy Folklorika v KD Klobučan.

 

Koncepce ZUŠ Folklorika, jak už název školy napovídá, je především udržení a rozvoj folklórních tradic a to nejenom na území Uherského Hradiště, kde má škola své sídlo, ale v jednotlivých regionech východní Moravy, především Slovácka a Valašska. Cigánski diabli je slovenský orchestr, který vznikl v roce 2007. Klasická hudba je v jejich podání obohacená o prvky jazzu, flamenca a mnoho dalších.

 

 

VIDEO: Takto to vypadalo když se Cigánski Diabli spojili s žáky ZUŠ Folklorika naposledy.

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA