Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cimbálová muzika Vincúch hrála v Belgii

date_range 26.Bře, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
V sobotu 20. března, brzy ráno, se vydala cimbálová muzika Vincúch na velké hraní do hlavního města Belgie, do Bruselu. Tady měla zahrát v centru města na večeři s paní Europoslankyní Evropského parlamentu MUDr. Olgou Sehnalovou, MBA. Muziku čekala dlouhá cesta, při které měla naplánované kulturní zastávky – Frankfurt nad Mohanem, Antverpy, bojiště u Waterloo, Lovaň, Brusel – Atomium, Mini Europe, Evropský parlament. 
 

foto archiv CM    více fotek

 
V neděli večer muzika hrála v luxusní restauraci v centru Bruselu, kterou organizovala právě Europoslankyně, která členům muziky také zajistila na pondělí ráno prohlídku Evropského parlamentu. Muzika sklidila úspěch jak u českých a slovenských posluchačů, tak u cizinců a má slíbenu další spolupráci z členy Evropského parlamentu.

Vladislav Čech
CM Vincúch

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA