Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Citroen sjel z namrzlé silnice do potoka

date_range 26.Lis, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Hasiči ve čtvrtek 26.11. v odpoledních hodinách vyprošťovali vozidlo z potoka a likvidovali následky nehody v obci Velké Karlovice.

Oznámení o nehodě přijalo operační středisko hasičů ve Zlíně ve 14:07 hodin. Sdělení obsahovalo informaci, že v potoce je osobní vozidlo, v kterém jsou dvě osoby. „Požární poplach byl vyhlášen jednotce dobrovolných hasičů města Karolinka a profesionálním hasičům z požární stanice Vsetín a Otrokovice. K nehodě vyjela dvě zásahová vozidla a autojeřáb," řekl Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.

foto HZS Zlínského kraje    další foto (6)

V době příjezdu hasičů byly obě zraněné osoby z vozu Citroen v péči zdravotnické záchranné služby. Do potoka vytékaly z poškozeného vozu provozní kapaliny. Hasiči provedli norné stěny a uniklé kapaliny zasypali sorbentem. „Po vyproštění vozu autojeřábem byla odpojena autobaterie a dále byl proveden sběr sorbentu se zachycenými provozními kapalinami. Majitel vozu hasičům sdělil, že si odtah poškozeného auta zajistí sám," dodal Roman Žemlička.

Celá akce dopadla dobře i z důvodu, že z batohu cestujících osob byl zachráněn i jejich křeček.

„Šestašedesátiletý řidič ze Vsetínska projížděl Velkými Karlovicemi směrem ke Karolince. V pravotočivé zatáčce na zledovatělé silnici se dostalo vozidlo do smyku. Dále narazilo v protisměru do stromů a spadlo do koryta řeky. Pouť ukončilo na střeše," uvedl Vladislav Malcharczik z PČR Vsetín.

Podle Malachzika řidič a jeho jednašedesátiletá spolujezdkyně neutrpěli žádná vážnější zranění. Šlo zřejmě jen o naraženiny a oděrky. Alkohol u řidiče policisté vyloučili dechovou zkouškou. Škoda na vozidle dosáhla osmdesáti tisíc korun.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA