Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Citroenu spadl do cesty vzrostlý strom

date_range 27.Zář, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Ve čtvrtek 27.září v 07:33 hodin přijalo operační středisko oznámení o pádu stromu na komunikaci ulice Sychrov ve Valašských Kloboukách, který zcela zablokoval silnici vedoucí na Mirošov. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů místní stanice s jedním zásahovým vozidlem.

„Došlo zde k pádu vzrostlého smrku na komunikaci a to v okamžiku, kdy tudy projíždělo osobní vozidlo značky Citroen. Pád stromu byl pro řidičku vozidla tak nečekaný, že vozidlo již vzhledem k malé vzdálenosti od kmene stromu nebylo možno zabrzdit a došlo k nárazu," informoval mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

foto HZS Zlínského kraje   více fotek

Naštěstí tento střet odneslo pouze vozidlo a řidička zůstala nezraněna. Padající strom navíc také strhl dráty vedení místního rozhlasu. Spolu s hasiči se na místo události dostavily také hlídky městské a státní policie, které při zásahu a vyšetřování řídily kyvadlově dopravu.

„Jednotka provedla rozřezání stromu pomocí motorové pily a odklizení jeho částí mimo komunikaci. Po převzetí místa nehody policií se hasiči vrátili na svou stanici," dodal Netopil.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA