Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cizinec rozměňoval podvodně pětitisícovky

date_range 24.Kvě, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Vsetínští policisté vypátrali muže, který podvodným způsobem klamal a okrádal obsluhu na čerpacích stanicích. Peníze rozměňoval tak dlouho až obsluhu zmátl natolik, že mu vydala více, než měla.

„Muž navštěvoval benzinové čerpací stanice, kde si koupil cigarety a pak požadoval rozměnit pětitisícovou bankovku. Vždy rozměňování různě kombinoval, až nakonec podvodně získal od žen obsluhujících na benzinkách celkem 8 000 korun," popsala jeho jednání mluvčí policistů Lenka Javorková.

Zatím se policistům podařilo zjistit, že se nezákonného jednání dopustil dvakrát, a to ve Vsetíně a ve Valašském Meziříčí. „Čtyřiačtyřicetiletý cizinec je podezřelý z trestného činu podvod, za který trestní zákon ukládá až dvouleté vězení," dodala Javorková.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA