Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

CM Klobučan zazní živě na vlnách ČRo Brno

date_range 26.Zář, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Písně regionu jižního Valašska z nového CD "Hej, kamarádi moji" v podání CM Klobučan zazní živě ve středu 26. září v 19 hod na vlnách Českého rozhlasu Brno v pořadu "Na živů notečku". Křest nového CD proběhne ve čtvrtek 27. září od 18 hod v KD Klobučan.

Cimbálovou muziku Klobučan můžete potkat při tanečním vystoupení se souborem, na samostatných akcích při vernisážích, rodinných oslavách, fašankových či martinských posezeních, na valašském bále a dokonce při vystoupení s dětskými soubory. V činnosti cimbálovky se však nezapomíná na to hlavní. Přinášet stále něco nového. Jde o již zapomenuté písně ze zpěvníků, kterým dává nový život. Vedoucí CM Laďa Tarabus tak již potřetí sestavil CD, kde kromě jejich současné muziky uslyšíte i pěvecké a hudební hosty.

 CM Klobučan zazní živě na vlnách ČRo Brno ČRo Zlín

„Poslechněte si naši muziku ve středu 26. září v 19 hod v pořadu brněnského rozhlasu "Na živú notečku". Zveme vás také na slavnostní křest nového CD ve čtvrtek 27. září v 18 hod v KD Klobučan. Program je připravený tak, abyste viděli celý soubor, naše děti, mládež a dospělé. V dětské části se představí všechny skupiny Klobučánku s pásmy Dú valaši, Husy, Buben, už od 17.45 zahraje dětská CM Malý Klobučánek s primáškou Marií Cmajdálkovou. V bloku mladých zatančí a zahraje mládežnický CM Klobučan s primášem Michalem Vaculínem a tanečníci dospělého Klobučanu. V bloku dospělých uslyšíte dospělou CM Klobučan s primáškou Hanou Petrů. Dospělý blok zahájí premiéra tance na úvodní píseň nového CD "Dyž já přijdu do hospody". Potom uslyšíte několik písní z nového CD, které vzápětí se zástupci sponzorů pokřtíme. Po programu následuje neformální posezení s CM," pozvala na opravdu Hana Tarabusová. 

Na místě budou k prodeji všechna CD, která zatím mladí i dospělí členové soborů natočili. Nákupem hudebních nosičů podpoříte jejich folklorní snažení. „Zároveň jsou zváni děti i dospělí, kteří mají rádi pohyb, veselou partu a folklor, aby přišli mezi nás do tanečního souboru," dodala Tarabusová. 

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA